تابلو تبلیغاتی

تاریخچه تابلو سازی

در گذشته ساختن تابلو با محدودیت هایی رو به رو بوده است ولی با پیشرفت تکنولوژی در زمینه تابلو سازی نیز پیشرفت های چشمگیری صورت گرفته است.

امروزه با افزایش فضای رقابتی در حرفه های مختلف افراد برای شناساندن خود و حرفه شان به دیگران، نیازمند انواع مدل های معرفی و تبلیغاتی هستند. از جمله مهمترین کارهایی که می توان در این زمینه انجام داد طراحی، ساخت و نصب انواع گوناگون حروف برجسته، تابلو ها و بیلبوردها می باشد.

اهمیت داشتن تابلو

اهمیت این موضوع را می توانید با گشتی در شهر دریابید. تابلوها و بیلبوردهایی در اندازه ها و رنگهای مختلف نگاه شما را به خود جذب می کنند و حتی گاهی دیدن یک تابلو جذاب و زیبا لحظاتی توجه شما را  به خود جلب می کند و یا حتی برندی را در ذهن شما ماندگار می کند.

توجه به گرافیک، رنگ، اندازه، نورپردازی، جنس و … در طراحی و ساخت یک تابلو می تواند حتی در ناخودآگاه افراد تاثیرگذار باشد و کار تبلیغات و جذب مشتری را انجام دهد.

همچنین موارد زیادی از جمله زمان ساخت و مد روز، محل نصب و مکان جغرافیایی، شکل و داستان برند، درجه نور و روشنایی فضا، سلیقه و نظر افراد ، هزینه مورد نظر شما و … در این میان نقش دارند.

انواع تابلوها

تابلو ترموود _ تابلو لایت باکس _ ساخت حروف برجسته _ تابلو فلکسی _ تابلو کامپوزیت و …

روش سفارش تابلو

در صورتی که ایده و اطلاعات ندارید با شرکت لیزر روز تماس بگیرید و با مشاوران ما مشورت کنید. اگر طرح و ایده دارید از محل نصب، عکس و اندازه تهیه کنید و برای ما ارسال کنید و با توجه به راهنمایی شرکت لیزر روز متریال و نوع تابلو خود را مشخص کنید. ساخت و تحویل به موقع بهترین تابلو تبلیغاتی شما بر عهده ی ماست.

ساخت تابلو های تبلیغاتی کاری هنری و تخصصی می باشد که لیزر روز با بهره گیری از متخصصان طراحی و گرافیک، متریال شناسان و  تابلو سازان حرفه ای در رده ی بهترین ها در این زمینه قرار دارد ویکی از بهترین تابلو سازی های تهران می باشد.